hakkimizda

Hakkimizda

Temizlikten, gıdaya, kişisel bakımdan, şarküteri ürünlerine kadar en taze ürünlerin, en uygun fiyata sizlerle buluştuğu Enn Gross Market birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden biridir. Açıldığı günden bu yana Çorum halkına hizmetler veren firmamız, sizlere kaliteli hizmetler sunuyor. Hesaplı ve uygun alışverişin doğru adresi olan firmamızdan aldığınız ürünlerde, reklam ücretleri, insört maliyetleri gibi ek ücretler ödemeden, aradığınız ürünü temin edebilirsiniz. Gıda fırsatçılığı karşısında oldukça hassas olan firmamız, asla sürprizlerle karşılaşmamanız için çalışmalarına devam ediyor.

Fabrikalarda fiyatlar artmadığı sürece, stoklarımız bitene kadar her hangi bir artışı siz değerli müşterilerimize asla yansıtmıyoruz. Oluşan yeni fiyatlandırma ve reklam giderlerinin masraflarını asla ödemeyeceğiniz Enn Gross Market, sizlere örnek bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Toptan fiyatına en uygun satın alma seçeneklerini sizlere sunarak, cebinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Setcard, Sodexo, Metropolcard, Ticket Restaurant gibi yemek ve alışveriş kartlarınızın, tüm alışverişlerinizde geçerli olduğu firmamız, sepetinizi hesaplı bir şekilde doldurmanız için hizmet vermeye devam ediyor.

Çorum alışveriş sektöründe faaliyet gösteren firmamız, siz değerli hemşerilerimizi en uygun fiyata kaliteli ürünlerle buluşturarak, bütçenize uygun alışveriş seçenekleri sunmaktadır. Kuruyemiş, şarküteri, bakliyat, meyve ve sebze ürünlerinde en kaliteli ve en besleyici ürünleri firmamızda bulabilirsiniz. Güler yüzlü ve deneyimli uzman personelimiz sayesinde, her an en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmanın gayretiyle çalışıyoruz. Güvenilir tedarikçilerimizden temin ettiğimiz helal kesim sertifikalı etlerimizi, kasap reyonumuzdan güvenle satın alabilirsiniz. Enn Gross Market, kaliteli alışverişin güven veren adresi.

14 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ